İade Şartları & Teslimat

İade, Teslimat Şartları ve Garanti


Sipariş vermiş olduğunuz ürünler ödemeye istinaden 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişinizin kargoya teslim edildiği zaman tarafınıza e-maille ya da telefonla bildirilecektir. 

Adetli alımlarınızdaki teslim süresi üretim zamanına göre değişiklikler gösterebilir, bu tür siparişlerde size net olarak teslim günü belirtilecektir..

Kargo Ücreti: Almış olduğunuz ürünler istediğiniz ya da anlaşmalı olduğunuz kargoya teslim edilir ve karşı ödemeli olarak gönderilir.
 

GARANTİ KOŞULLARI, ARIZALI ÜRÜNLER VE İADE ŞARTLARI 
 

Ürün Garantileri: modulerdisplay'den almış olduğunuz ürünler MODS garantisi altındadır. Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce modulerdisplay'i aramanız yeterlidir..
 

İADE PROSEDÜRÜ: MODS Tüketici Haklarına saygılıdır ve yasal çerrçeve dahihilinde tükecilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir

1. Teslim aldığınız ürünleri fatura kesim tarihinden itibaren 1 hafta içinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, kullanılmadan tüm akseauarları ve zarar görmesini engelleyecek şekilde kutusu içinde iade edebilirsiniz
 

2. Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde kargo ücreti hariç tutularak, ürün bedeli tarafınıza ödenecektir. Ürün ücreti 7 gün içinde banka hesabınıza gönderilecektir.

3. Mods markasıyla satılan numartörlü etiketliklerin sahtesini, benzerini alarak kalitesiz ve garantisiz ürün alacağınızı unutmayınız. Ucuz display ürünü sizin için daha çok maliyete neden olacağını bilerek, garantili ve orjinal mods etiketliklerini tercih ediniz.