Şartlar & Koşullar

Bu alışveriş sitesini kullanmak ve alışveriş yapmakla bu sitenin kullanılmasına ilişkin aşağıda belirtilen koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.


www.etiketlik.com herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri bu alışveriş sitesini kullanmakla değişiklikleri ve tüm düzenlemeleri o haliyle kabul etmiş sayılır.

Fiyatlar önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bu alışveriş sitesinde gösterilen fiyatların zaman zaman döviz kurlarına ve maliyetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gösterilen fiyatların sadece o gün için geçerli fiyatlardır.

Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya fotoğraf üçüncü kişiler tarafından yazılı izin olmadan kullanılamaz. Tüm yasal haklarımız saklı kalmak koşuluyla sitemizdeki fotoğraf ve bilgileri kullananlar yasal sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

Bu sayfada gösterilen ürün görselleri ve bilgileri ilgili ürünün üreticisinin veya temsilci firmanın sağlamış olduğu bilgilerden derlenmektedir ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her türlü insan hatası veya üretici bilgilerinden dolayı oluşabilecek tipografik ürün özellik, görsel ve fiyatlarından dolayı alışveriş sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ürünler veya sitemiz hakkında yapacağınız yorumların sitemizde yayınlanması kontrolümüz dahilinde olacaktır ve bunların alışveriş sitemiz ziyaretçileri tarafından görülebilir olacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Satın alınacak ürünlerin Türkiye dışındaki garanti şartları ilgili ülke koşullarında geçerli olacaktır ve bu koşulların araştırılması müşteri sorumluluğunda olacaktır.